Како се изговара кока

Изговор речи „кока“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „кока“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „кока“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „кока“ (руски)

кока чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „кока“ кока [ce] Знате ли како да изговорите „кока“?

Случајна реч: Илдустөрмәчалышфарватерамариллис