Како се изговара крот

Изговор речи „крот“ – руски [ru]
 • крот изговор Изговорио корисник sanych (мушкарац, Русија)

  1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • крот изговор Изговорио корисник DenisBavrin (мушкарац, Русија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „крот“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „крот“ – белоруски [be]
 • крот изговор Изговорио корисник pravko (мушкарац, Белорусија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „крот“ (белоруски)

крот чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „крот“ крот [uk] Знате ли како да изговорите „крот“?
 • Сними изговор за „крот“ крот [sah] Знате ли како да изговорите „крот“?

Случајна реч: Димасобакасовершеннолетнийсвященникотлично