Како се изговара невменный

на:
Изговор речи „невменный“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „невменный“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: человекиди на хуйдождьСанкт-Петербургнет