Како се изговара несокращённый

Изговор речи „несокращённый“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „несокращённый“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: медведьмолокодакрасивыйвода