Како се изговара обрусевший

Изговор речи „обрусевший“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „обрусевший“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: человекиди на хуйдождьСанкт-Петербургнет