Како се изговара презирство

Изговор речи „презирство“ – украјински [uk]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „презирство“ (украјински)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Харків (Kharkiv)Києво-Печерська лавраТарас Шевченкошколаґанок