Како се изговара сардинский

Изговор речи „сардинский“ – руски [ru]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „сардинский“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: человекиди на хуйдождьСанкт-Петербургнет