Како се изговара со

Изговор речи „со“ – руски [ru]
ˈsɔ
 • со изговор Изговорио корисник RePirate (мушкарац, Русија)

  1 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • со изговор Изговорио корисник Mariya (жена, Русија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • со изговор Изговорио корисник szurszuncik (жена, Русија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (руски)

Phrases
 • со example in a phrase

  • кофе со сливками

   кофе со сливками изговор Изговорио корисник szurszuncik (жена, Русија)
  • кофе со сливками

   кофе со сливками изговор Изговорио корисник xiedimai (мушкарац, Русија)
  • со страху / со страха

   со страху / со страха изговор Изговорио корисник szurszuncik (жена, Русија)
  • со страху / со страха

   со страху / со страха изговор Изговорио корисник Pasha362 (мушкарац, Нови Зеланд)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „со“ – македонски [mk]
 • со изговор Изговорио корисник StefanDonski (мушкарац, Македонија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (македонски)

Изговор речи „со“ – српски [sr]
 • со изговор Изговорио корисник boiannus (мушкарац, Србија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (српски)

Изговор речи „со“ – удмуртски [udm]
 • со изговор Изговорио корисник sermak (мушкарац, Финска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (удмуртски)

Изговор речи „со“ – чеченски [ce]
 • со изговор Изговорио корисник nokhcho (мушкарац, Русија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (чеченски)

Изговор речи „со“ – ингушки [inh]
 • со изговор Изговорио корисник Ragda (жена, Русија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „со“ (ингушки)

Случајна реч: покаконечнокошкаГерманияхорошо