Како се изговара торбачылар

Изговор речи „торбачылар“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „торбачылар“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал