Како се изговара фосфор

Изговор речи „фосфор“ – руски [ru]
ˈfosfər

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „фосфор“ (руски)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „фосфор“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „фосфор“ (татарски)

фосфор чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „фосфор“ фосфор [kv] Знате ли како да изговорите „фосфор“?
  • Сними изговор за „фосфор“ фосфор [ky] Знате ли како да изговорите „фосфор“?
  • Сними изговор за „фосфор“ фосфор [os] Знате ли како да изговорите „фосфор“?
  • Сними изговор за „фосфор“ фосфор [tg] Знате ли како да изговорите „фосфор“?
  • Сними изговор за „фосфор“ фосфор [myv] Знате ли како да изговорите „фосфор“?

Случајна реч: медведьмолокодакрасивыйвода