Како се изговара Ще се видим

Изговор речи „Ще се видим“ – бугарски [bg]
 • Ще се видим изговор Изговорио корисник kellyflower (жена, Бугарска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Ще се видим изговор Изговорио корисник alexmatteotv (мушкарац, Бугарска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Ще се видим изговор Изговорио корисник i100 (мушкарац, Бугарска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Ще се видим“ (бугарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: безвъзвратенпилеблагодаряароматбездушен