Како се изговара җисмәни

Изговор речи „җисмәни“ – татарски [tt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „җисмәни“ (татарски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал