Како се изговара ئه‌گه‌ر

Изговор речи „ئه‌گه‌ر“ – курдски [ku]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ئه‌گه‌ر“ (курдски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: heftêKurmancSoranZazaموسيقا