Како се изговара دویکه

на:
Изговор речи „دویکه“ – курдски [ku]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „دویکه“ (курдски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: heftêKurmancSoranZazaموسيقا