Како се изговара عليرغم

Изговор речи „عليرغم“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „عليرغم“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: تهرانزرتشتدوستاِصفهاندانش پژوه