Како се изговара قمری خاوری

на:
Изговор речи „قمری خاوری“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „قمری خاوری“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: یادگاریاطاق زیر شیروانیكشورابرنواختروحشتناک