Како се изговара متشکر

на:
Изговор речи „متشکر“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „متشکر“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: یادگاریاطاق زیر شیروانیكشورابرنواختروحشتناک