Како се изговара نان زیره‌ای

на:
Изговор речи „نان زیره‌ای“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „نان زیره‌ای“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: ضرب و شتمبه روی چشمتراکنش ناموفقترانه سرازلم زیمبو