Како се изговара نان ساندویچی

на:
Изговор речи „نان ساندویچی“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „نان ساندویچی“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: زیباطرفداريحیواناقتصادپنگوئن