Како се изговара پریچ

پریچ чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „پریچ“ پریچ [lrc] Знате ли како да изговорите „پریچ“?

Случајна реч: آبادیآپارتیآتش بیارآتشکاجلاف