Како се изговара چوار شه مه

на:
Изговор речи „چوار شه مه“ – курдски [ku]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „چوار شه مه“ (курдски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: رووژ اواکه لهوریشانازیكوردزانكو