Како се изговара کپو

کپو чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „کپو“ کپو [lrc] Знате ли како да изговорите „کپو“?

Случајна реч: آژآژ آژکیآژ آژکی کردهآژوآژیه