Како се изговара گزیدن

Изговор речи „گزیدن“ – персијски [fa]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „گزیدن“ (персијски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: تهرانزرتشتدوستاِصفهاندانش پژوه