Како се изговара 銀行券

на:
Изговор речи „銀行券“ – јапански [ja]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „銀行券“ (јапански)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „銀行券“ – кантонски [yue]
ngan4 hong4 gyun3

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „銀行券“ (кантонски)

Случајна реч: 音楽久しぶりpecha kuchaokaerinasai