Како се изговара 말리다

Изговор речи „말리다“ – корејски [ko]
mal.li.da

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „말리다“ (корејски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 국수아프다열정독립국음악