Како се изговара 빈티지

Изговор речи „빈티지“ – корејски [ko]
pin.tʰi.ɟi

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „빈티지“ (корејски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 부모님양주이효리천국서울시립대학교