Како се изговара 영천

Изговор речи „영천“ – корејски [ko]
jʌŋtɕʰʌn

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „영천“ (корејски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: 사랑해지게음식월요일화요일