Како се изговара cái nhà

Изговор речи „cái nhà“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „cái nhà“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Biên HòaĐồng Hớixe ômHuếMỹ Tho