Како се изговара César Milstein

Изговор речи „César Milstein“ – шпански [es]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „César Milstein“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora