Како се изговара desembre

на:
Изговор речи „desembre“ – каталонски [ca]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „desembre“ (каталонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: és clar!fill de puta!Miquelxenòfobrellotge