Како се изговара casa

на:
Изговор речи „casa“ – италијански [it]
ˈka.sa

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „casa“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „casa“ – португалски [pt]
casa

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „casa“ (португалски)

Изговор речи „casa“ – шпански [es]
ˈka.sa

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „casa“ (шпански)

casa чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „casa“ casa [an] Знате ли како да изговорите „casa“?
  • Сними изговор за „casa“ casa [co] Знате ли како да изговорите „casa“?
  • Сними изговор за „casa“ casa [tzl] Знате ли како да изговорите „casa“?

Случајна реч: specieesconoformaggiosenzagli