Како се изговара pitsa

на:

Нагласци и језици на картама

pitsa чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „pitsa“ pitsa [uz] Знате ли како да изговорите „pitsa“?

Случајна реч: suomen kieliVittukissavalkoinenhevonen