Како се изговара fon

Изговор речи „fon“ – јидиш [yi]
 • fon изговор Изговорио корисник wolfganghofmeier (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (јидиш)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „fon“ – јамајкански креолски [jam]
 • fon изговор Изговорио корисник Anshim (мушкарац, Јамајка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (јамајкански креолски)

Изговор речи „fon“ – португалски [pt]
Accent:
  Brazil
 • fon изговор Изговорио корисник Allini_Lemos (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (португалски)

Изговор речи „fon“ – италијански [it]
 • fon изговор Изговорио корисник giorgiospizzi (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (италијански)

Изговор речи „fon“ – шведски [sv]
 • fon изговор Изговорио корисник pernys32 (мушкарац, Шведска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (шведски)

Изговор речи „fon“ – каталонски [ca]
 • fon изговор Изговорио корисник didace (мушкарац, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (каталонски)

Изговор речи „fon“ – волапик [vo]
 • fon изговор Изговорио корисник slin (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (волапик)

Изговор речи „fon“ – немачки [de]
 • fon изговор Изговорио корисник Thonatas (мушкарац, Немачка)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (немачки)

Изговор речи „fon“ – турски [tr]
 • fon изговор Изговорио корисник confere (мушкарац, Турска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (турски)

Изговор речи „fon“ – мађарски [hu]
 • fon изговор Изговорио корисник Blanka71 (жена, Мађарска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (мађарски)

Изговор речи „fon“ – хрватски [hr]
 • fon изговор Изговорио корисник mirad (жена, Босна и Херцеговина)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „fon“ (хрватски)

fon чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „fon“ fon [an] Знате ли како да изговорите „fon“?
 • Сними изговор за „fon“ fon [es - es] Знате ли како да изговорите „fon“?
 • Сними изговор за „fon“ fon [es - latam] Знате ли како да изговорите „fon“?
 • Сними изговор за „fon“ fon [es - other] Знате ли како да изговорите „fon“?

Случајна реч: nakhtgutnkaymelonkhazerkholere