Како се изговара derbhfine

на:
Изговор речи „derbhfine“ – шкотски гелски [gd]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „derbhfine“ (шкотски гелски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Mac an t-saoirtaighCuimhnich co` leis a thà thù.Dè rinn thu?còig