Како се изговара grappa

Изговор речи „grappa“ – италијански [it]
'grappa

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „grappa“ (италијански)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „grappa“ – мађарски [hu]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „grappa“ (мађарски)

Изговор речи „grappa“ – луксембуршки [lb]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „grappa“ (луксембуршки)

Случајна реч: mezzogiornognocchidevomi chiamoChianti