Како се изговара kaguddua

Изговор речи „kaguddua“ – илокански [ilo]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „kaguddua“ (илокански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: agbutengagsinaagdissoayupapuy