Како се изговара Pinili

на:
Изговор речи „Pinili“ – илокански [ilo]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Pinili“ (илокански)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: agbiagayataddaawanapay