Како се изговара inversió

на:
Изговор речи „inversió“ – каталонски [ca]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „inversió“ (каталонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: advocatsomeraorellavàlvulaaigua