Како се изговара Le Pliage

Изговор речи „Le Pliage“ – француски [fr]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Le Pliage“ (француски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: un70ouiêtrehomme