Како се изговара kaawa

на:
kaawa чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „kaawa“ kaawa [lg] Знате ли како да изговорите „kaawa“?

Случајна реч: oluggijjajjaekibboebinyeebwassefuliya