Како се изговара Rupjmaize

на:
Изговор речи „Rupjmaize“ – летонски [lv]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „Rupjmaize“ (летонски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: vakariņasgudrspašreizļoti patīkamitātad