Како се изговара mau lẹ

на:
Изговор речи „mau lẹ“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „mau lẹ“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: Châubánh dừabánh tiêuphốmình