Како се изговара metido até o pescoço

Изговор речи „metido até o pescoço“ – португалски [pt]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „metido até o pescoço“ (португалски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: palavraabacaxigentesexta-feiranovembro