Како се изговара good morning

на:
Изговор речи „good morning“ – малајски [ms]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „good morning“ (малајски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: masukperiksamembuatsimpangotong-royong