Како се изговара Nateng

Nateng чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „Nateng“ Nateng [ilo] Знате ли како да изговорите „Nateng“?

Случајна реч: akuenagpasindayawawisenakin-aramidadaywan