Како се изговара nghiêng

на:
Изговор речи „nghiêng“ – вијетнамски [vi]

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „nghiêng“ (вијетнамски)

Нагласци и језици на картама

Случајна реч: con nhímPhan Thiếtbánh đúcQui NhơnThái Bình