Како се изговара nyalo

на:
nyalo чека на изговор на овим језицима:
  • Сними изговор за „nyalo“ nyalo [ss] Знате ли како да изговорите „nyalo“?

Случајна реч: lí-tsangalú-khûniyeboChalucolo