Како се изговара oficina

на:
Изговор речи „oficina“ – шпански [es]
o.fi.ˈsi.na

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „oficina“ (шпански)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „oficina“ – португалски [pt]
oficina

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „oficina“ (португалски)

Случајна реч: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora