Како се изговара ou

Изговор речи „ou“ – француски [fr]
u
 • ou изговор Изговорио корисник gwen_bzh (мушкарац, Француска)

  3 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • ou изговор Изговорио корисник soustonnais (мушкарац, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • ou изговор Изговорио корисник PERCE_NEIGE (жена, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (француски)

Phrases
 • ou example in a phrase

  • Si vous avez un problème ou si vous avez besoin d'aide, demandez-moi !

   Si vous avez un problème ou si vous avez besoin d'aide, demandez-moi ! изговор Изговорио корисник Sophinette (жена, Француска)
  • Bien sûr, celles-ci ou celles-là ?

   Bien sûr, celles-ci ou celles-là ? изговор Изговорио корисник weareux (жена, Француска)

Нагласци и језици на картама

Изговор речи „ou“ – каталонски [ca]
 • ou изговор Изговорио корисник multi22 (мушкарац, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (каталонски)

Изговор речи „ou“ – португалски [pt]
  Brazil
 • ou изговор Изговорио корисник Sirasp (жена, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • ou изговор Изговорио корисник ot9999 (мушкарац, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • ou изговор Изговорио корисник bozopacific (мушкарац, Бразил)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

 • Portugal
 • ou изговор Изговорио корисник aimae (мушкарац, Португалија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (португалски)

Phrases
 • ou example in a phrase

  • "Quadro de giz" ou "Quadro-de-giz"?

   "Quadro de giz" ou "Quadro-de-giz"? изговор Изговорио корисник porshay (мушкарац, Бразил)
  • haurir é o mesmo que retirar, extrair ou colher.

   haurir é o mesmo que retirar, extrair ou colher. изговор Изговорио корисник cgalindo (мушкарац, Бразил)
Изговор речи „ou“ – персијски [fa]
 • ou изговор Изговорио корисник farnazzz (жена, Иран)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (персијски)

Изговор речи „ou“ – сицилијански [scn]
 • ou изговор Изговорио корисник Saetta (мушкарац, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (сицилијански)

Изговор речи „ou“ – африканс [af]
 • ou изговор Изговорио корисник Moosh (жена, Нови Зеланд)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (африканс)

Изговор речи „ou“ – јапански [ja]
ˈəʊuː
 • ou изговор Изговорио корисник mezashi (жена, Јапан)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (јапански)

Изговор речи „ou“ – галицијски [gl]
 • ou изговор Изговорио корисник Chechu (мушкарац, Шпанија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (галицијски)

Изговор речи „ou“ – румунски [ro]
 • ou изговор Изговорио корисник ariuccia (жена, Италија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (румунски)

Phrases
 • ou example in a phrase

  • ou fiert moale

   ou fiert moale изговор Изговорио корисник ariuccia (жена, Италија)
  • ou fiert tare

   ou fiert tare изговор Изговорио корисник ariuccia (жена, Италија)
Изговор речи „ou“ – холандски [nl]
 • ou изговор Изговорио корисник Rick_Qualie (мушкарац, Холандија)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (холандски)

Изговор речи „ou“ – маурицијски креолски [mfe]
 • ou изговор Изговорио корисник jedwiller (мушкарац, Француска)

  0 гласа Добро Лоше

  Додај у омиљене

  Преузми

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „ou“ (маурицијски креолски)

Phrases
 • ou example in a phrase

  • Mo content ou

   Mo content ou изговор Изговорио корисник jedwiller (мушкарац, Француска)
ou чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „ou“ ou [ht] Знате ли како да изговорите „ou“?

Случајна реч: salutMonsieurBon voyagelaitje ne sais quoi