Како се изговара oui

Изговор речи „oui“ – француски [fr]
wi

Мислите да можете боље? Други нагласак или наречје? Изговори реч „oui“ (француски)

Phrases
 • oui example in a phrase

  • Oui, celles-là

   Oui, celles-là изговор Изговорио корисник weareux (жена, Француска)
  • Ah oui, et à quelle heure ?

   Ah oui, et à quelle heure ? изговор Изговорио корисник weareux (жена, Француска)

Нагласци и језици на картама

oui чека на изговор на овим језицима:
 • Сними изговор за „oui“ oui [fr] Знате ли како да изговорите „oui“?

Случајна реч: Anverssourcilça va ?leset